Lloji Razor Wire Fence-Single Coil

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: FH-Concertina Razor Wire Certifikimi: ISO9001, Hole Tjetër Formë: Tjetër Mbarimi Frame: Tjetër Trajtimi Sipërfaqja: galvanizuar endje Technique: Materiale tjera: Metal Trashësia: 0.5mm Wire Diametri: 2.5mm Roll Diametri: 450mm, 700mm , 960mm, Etc Blade Length: 22mm Blade Hapësira: 34mm teh Gjerësia: 15mm shtesë Info Paketimi: qese të endura ose kartoni ose si kërkesat tuaja. Produktiviteti: 50MT në ditë Markë: Fuhai Transportit: Ocean, toka, ajri, nga Trenit Vendi i origjinës: Dingzh ...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Modeli Nr .: FH - Concertina rroje Wire

Certifikimi:  ISO9001, Tjetër

Hole Formë:  Të tjera

Frame Mbarimi:  Të tjera

Trajtim sipërfaqësor:  galvanizuar

Technique Weave:  Të tjera

Materiali:  metal

Trashësia:  0.5mm

Wire Diametri:  2.5mm

Roll Diametri:  450mm, 700mm, 960mm, etj

Blade Length:  22mm

Hapësira Blade:  34mm

Blade Gjerësia:  15mm

Informacion shtesë

Paketimi:  endura qese apo kuti kartoni ose si kërkesat tuaja.

Produktiviteti:  50MT në ditë

Markë: Fuhai

Transportation:  Ocean, Land, ajri, nga Train

Vendi i origjinës: Dingzhou , China

Furnizimi Aftësia:  50MT në ditë

Certifikata:  ISO9001

Kodi HS:  7313000000

Port:  Tianjin

përshkrim i produktit

rroje teli gardhLloji Beqar Coil

rroje teli gardhështë një lloj moderne Fence Security materiale. Concertina rroje Wire gjithmonë të përdoret si r esidential dhe gardh të Sigurimit komerciale, autostradë dhe rrugë e shtruar pengesë gardh, kopshte skermë, skermë, skermë kufitare Burgjeve, etj

A pplication i Concertina rroje tel me thumba :tela me gjemba gardh është përdorur gjerësisht në fushën ushtarake, burgjet, shtëpitë e paraburgimit, ndërtesat qeveritare dhe objekteve të tjera të sigurisë kombëtare. Razor gjemba të përdoret gjithashtu si gardh e banesave, mur vilë dhe dritareve, mënyrë të shprehur, hekurudhore, linja kombëtare kufitare, etj

Llojet e rroje Ribbon :

1. Lloji Flat-wrap Razor Wire Concertina

2. Lloji i ngjitur gardh teli Razor

3. Concertina spirale të tipit Razor Wire

4. Single spirale Lloji rroje tel me gjemba

Madhësia popullarizuara Single spirale rroje Wire :

lloj

Coil Diametri

Nr i unazore

Gjatësia standarde per spirale

CBT-65

450mm

33

7M-8 milion

CBT-65

500mm

41

10M

CBT-65

700mm

41

10M

CBT-65

960mm

54

11m-15M

 

Madhësia e tjera mund të jenë të prodhojnë sipas kërkesës tuaj.

Materialet e rroje Wire Roll :

7101- Hot-dip fletë çeliku e galvanizuar + hot-dip galvanizuar tela

7102- Hot-dip galvanizuar fletë çeliku + elektro tela galvanizuar

7201- fletë çeliku Stainless + Stainless Steel Wire

fletë 7301- PVC veshura çeliku e galvanizuar + tela galvanizuar

7401-zink / alumini të veshura fletë çeliku + Steel Wire

Karakteristikë e Concertina rroje tela me gjemba : B pamja eautiful, me kosto ekonomike, rezultat i mirë frikshme dhe të lehtë instalimin.

Paketimi: qese të endura / Carton ose si kërkesat tuaja.

Single spirale rroje Wire

rroje Wire Roll

rroje Wire Roll

Razor Wire Ribbon

Single spirale rroje Wire

Ne ofrojmë klientëve tanë:

- Mostrat e lira do të sigurojë brenda 1-3 ditëve.

- Produkte të cilësisë së mirë, çmim të favorshëm dhe të shërbimit të kënaqshme pas shitjes.

- Lehtësi për të blerë ngarkesa enë të produkteve të përziera.

- ofrimit të shpejtë dhe të shërbimit të transportit të standardizuar.

- Kushtet Diversified tregtare të tilla si Agjencia, tenderimit ndërkombëtar, kundër tregtisë, OEM, montimi ose përpunimit në materialet e furnizuara ose harton.

 

Duke kërkuar për ideal Single spirale teli prodhues rroje & furnizuesit? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Wire Roll Të gjitha Razor janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e rroje Wire concertina. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Wire Mesh Products> Concertina Razor Wire


  • Previous:
  • Tjetër:

  •