Gjelbër Ngjyra ngjitur Wire Mesh Fence

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: FH-ngjitur Mesh Fence Certifikimi: ISO9001, CE, Tjetër Hole Formë: Square Mbarimi Frame: pluhur mbuluar Surface Treatment: veshura endje Technique: Materiale tjera: Hekuri shtesë Info Paketimi: Foam plastike ose si kërkesat Markë: Fuhai Transportation: Ocean, Land Vendi i origjinës: Hebei, Kinë Certifikata: ISO9001 HS Kodi: 7314420000 Port: Tianjin Product Description Jeshile Ngjyra e ngjitur Wire Mesh Fence ngjitur Wire Mesh Fence përfshijnë: gardh i përkohshëm, Triangle gardh, B ...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Modeli Nr .: FH -Welded Mesh gardh

Certifikimi:  ISO9001, CE, Tjetër

Hole Formë:  katror

Frame Mbarimi:  pluhur mbuluar

Trajtim sipërfaqësor:  veshura

Technique Weave:  Të tjera

Materiali:  Hekur

Informacion shtesë

Paketimi:  plastike Foam ose si kërkesat

Markë: Fuhai

Transportation:  Ocean, Land

Vendi i origjinës: Hebei , China

Certifikata:  ISO9001

Kodi HS:  7314420000

Port:  Tianjin

përshkrim i produktit

Gjelbër Ngjyra ngjitur Wire Mesh Fence

Ngjitur Wire MeshFence përfshijnë: Fence përkohshëm , Triangle gardh,gardh teli bilateral, Frame gardh dhe hekuri gardh.

Trajtimi Sipërfaqja e gardh Wire Mesh : Ne ofrojmë këto lloje të trajtimeve rrjetë sipërfaqe gardh. Pluhur mbuluar pas Hot-dip galvanizuar; Pluhur veshura pas galvanizuar elektro, pluhur veshura pas saldimit. Trajtimi i ndryshëm sipërfaqe duke e bërë jetën e produktit të ndryshme, kështu që ata janë dallime në çmime.

Gjelbër ngjitur Wire Mesh FenceGjelbër ngjitur Wire Mesh Fence

Karakteristikë e PVC ngjitur rrjetë gardh :
(1) me cilësi të lartë të fortë, p sipërfaqe Lain dhe forcë të fortë rezistencës, pamja e bukur, e mirë rezistenca korrozioni, anti-plakje, instalim të lehtë dhe të shpejtë.
(2) paneleve ngjitur rrjetë është ngjitur me cilësi të lartë çeliku Wire , trajtim sipërfaqësor është galvanizing rëndë, Veshje PVC, performanca e mirë në anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.
(3) Panelet me kthesa mund të bëjë atë më të qëndrueshme dhe më të fortë.
(4) ngjitur Rrjetë teligardh është të përbëhet nga rrjetë teli gardh panelit, post gardh dhe pirg dhe pajisje të tjera.
Aplikimi i ngjitur rrjetë gardh:
PVC ngjitur Fence & galvanizuar gardh ngjitur Mesh Mesh është përdorur gjerësisht si gardh në fushën e hekurudhor, autostradë, rrugë të transportit të qytetit, fabrika, zonën e industrisë,zona ndonjë gjë, fermë, oborr, park, kopshtin zoologjik, i trenit dhe stacioni i autobusit, lëndinë, hotel, supermarket, etj

Përdorimi i Euro rrjetë gardh: Ajo është përdorur si skermë, stolisje apo mbrojtjen e objekteve të ndryshme në industri, bujqësi, ndërtim, transport, Road, autostradë, hekurudhor, fabrika, oborr, zonën e industrisë, fermë, kultivimin dhe mbjelljen, park, kopshtin zoologjik, trenit dhe stacioni i autobusit, lëndinë, etj

Gjelbër Ngjyrë FencePVC teli Fence

 

Ne ofrojmë klientëve tanë:

- Produkte të cilësisë së mirë, çmim të favorshëm dhe të shërbimit të kënaqshme pas shitjes.

- Lehtësi për të blerë ngarkesa enë të produkteve të përziera.

- ofrimit të shpejtë dhe të shërbimit të transportit të standardizuar.

- Kushtet Diversified tregtare të tilla si Agjencia, tenderimit ndërkombëtar, kundër tregtisë, OEM, montimi ose përpunimit në materialet e furnizuara ose harton.

Looking for ideal Green Welded gardh Wire Mesh prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha gardh ngjyra e gjelbër janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e PVC rrjetë gardh. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Temat e produktit: Fence Produkte> Wire Mesh Fence


  • Previous:
  • Tjetër:

  •