Контактирајте не

Dingzhou Fuhai метални производи копродукции, ООД

адреса

Liusu Индустриски парк, Dingzhou Сити, провинција Хебеј, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 0312-2739415

Поддршка / whatsapp: +86 13930258703

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?